Debiutancki singiel „Dziewczyno” zespołu Wydra & The Band
Do stacji radiowych trafia piosenka „Dziewczyno“. To pierwszy singiel z debiutanckiej płyty zespołu Wydra & The Band, która ukaże się wiosną 2026 roku. Singiel dostępny jest już w serwisach streamingowych. „Dziewczyno” na portalu YouTube Michalina Zwierzychowska-Wydra: „Śpiewam od 17 lat, a ze sceną bluesową zetknęłam się po raz pierwszy w …







