CHOROSIA - Stray Dogs

CHOROSIA wyda nową EPkę

CHOROSIA to austriacki zespół grający w stylu prog/post-sludge metal, mający swoje korzenie w Wiedniu. Został założony w 2017 roku. W jego dorobku znajdują się dwa pełne albumy, koncertowa nagranie oraz obecnie planowana premiera nowego materiału w postaci długo wyczekiwanej EPki o nazwie „Stray Dogs”. Ta premiera, zaplanowana na 15 września tego roku, będzie dostępna dzięki wydawnictwom Grazil Records i Kvlt und Kaos Productions. Możliwość zamówienia przedpremierowego już teraz dostępna jest na platformie Bandcamp.

Najnowszy materiał to 35-minutowa podróż muzyczna, łącząca w sobie surową siłę i nawiedzone melodie, przepełniona growlem. „Stray Dogs” zawiera pięć urzekających kompozycji, z których każda prezentuje naprawdę wyjątkowy świat dźwięków. Od fascynującego otwierającego numeru o tytule „Stray Dogs”, poprzez hipnotyzujące instrumentalne interludium „Tintinnabula”, aż po emocjonalnie nasycony epicki kawałek zatytułowany „Reflections”, Chorosia ukazuje swoje wielowymiarowe umiejętności.

EPka została udekorowana grafiką stworzoną przez Oriona Landaua, znanego ze współpracy z takimi zespołami jak Yob, Russian Circles, Inter Arma i Red Fang.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *