Zespół DragonForce

DragonForce z nowy singlem

Astro Warrior Anthem” to najświeższy singiel zespołu DragonForce. Utwór ten ma swoje korzenie w nazwie nowej płyty grupy, której premiera zaplanowana jest na 15 marca 2024 roku przez wytwórnię Napalm Records, a nosi tytuł “Warp Speed Warriors”.

Herman Li o singlu „Astro Warrior Anthem” wyraża się następująco: „utwór „Astro Warrior Anthem” łączy w sobie wszystkie charakterystyczne cechy muzyki DragonForce, uzupełnione o dynamiczny teledysk. Jestem przekonany, że utwór ten zjedna sobie serca naszych fanów!”

Zespół DragonForce

DragonForce to brytyjski zespół muzyczny, znany przede wszystkim z szybkiego tempa i wirtuozerii gitarowej, który zyskał międzynarodową sławę w środowisku metalu. Grupa została założona w 1999 roku w Londynie, a jej muzyka charakteryzuje się połączeniem power metalu z elementami speed metalu i hard rocka. Zespół zdobył popularność dzięki swojemu przebojowi „Through the Fire and Flames”, który stał się hitem po jego wykorzystaniu w grze „Guitar Hero III: Legends of Rock”. DragonForce jest znany z intensywnych, energetycznych występów na żywo, które często obejmują skomplikowane solówki gitarowe i efektowne scenografie. Teksty piosenek zespołu często dotyczą fantastycznych i epickich tematów, czerpiąc inspirację z literatury fantasy i mitologii. W skład zespołu wchodzą utalentowani muzycy, w tym Herman Li i Sam Totman, którzy są znani z wyjątkowej techniki gry na gitarze. DragonForce regularnie wydaje nowe albumy, stale rozwijając swój unikatowy styl i eksperymentując z różnymi elementami muzycznymi. Zespół cieszy się dużą popularnością wśród fanów metalu na całym świecie, zdobywając liczne nagrody i wyróżnienia. Oprócz muzyki, DragonForce aktywnie uczestniczy w mediach społecznościowych, utrzymując bliski kontakt ze swoją fan bazą. Mimo wieloletniej kariery, grupa nadal wykazuje pasję i energię, co przekłada się na ich trwały wpływ na scenie metalowej.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *