THE PRODIGY

Koncert The Prodigy w Polsce

The Prodigy zapowiedzieli trasę koncertową po Europie na listopad i grudzień – Army of the Ants Tour 2023. Ta dziesięciodniowa seria koncertów stanowi kolejny etap dla Liama H i Maxima, przenosząc ich z powrotem na wielkie areny.

Angielska trasa koncertowa, która rozpoczęła się 22 lipca i obejmowała trzy koncerty w londyńskiej O2 Academy Brixton, była pierwszą, podczas której brakowało legendarnego Keitha Flinta. Jednak sposób, w jaki Liam H i Maxim włączyli się w to wydarzenie i oddali hołd wiecznej pamięci Keitha podczas występu na żywo, był naprawdę niezwykły. Spotkał się on z ogromnym wsparciem i miłością fanów w całym kraju.

Po udanej serii koncertów na wiosnę i latem na międzynarodowych festiwalach, zespół z niecierpliwością oczekuje na ponowne rozpoczęcie ognia w kluczowych europejskich miastach. Trasa rozpocznie się 28 listopada w Luksemburgu, a następnie obejmie takie miejsca jak Ziggo Dome w Amsterdamie, Düsseldorf, Berlin, Frankfurt, Stuttgart, Kopenhaga, Poznań i Praga, kończąc europejską trasę w niedzielę, 10 grudnia, w Paryżu.

The Prodigy zagrają 06.12.2023 w Poznaniu – MTP HALA 3A.
Bilety w sprzedaży od piątku 23 czerwca od godz. 10:00 na livenation.pl.

Przedsprzedaż dla klientów Ticketmaster: 22.06 od godz. 10:00
Bilety w sprzedaży ogólnej: 23.06 od godz. 10:00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *