Are You Ready For The Sun - Mariusz Duda

Mariusz Duda zapowiada nowy utwór

Po udanym i dobrze przyjętym The Song of a Dying Memory Mariusz Duda zapowiada kolejny utwór, który wyda pod własnym nazwiskiem. Utwór będzie nosił tytuł Are You Ready For The Sun i będzie go można usłyszeć już 21 sierpnia.

A tak Mariusz Duda zapowiedział nowy utwór w mediach społecznościowych:
Kochani, miło mi ogłosić, że niezależnie od nadchodzącej coraz większymi krokami jesiennej premiery nowego albumu Lunatic Soul oraz wydanej niedawno elektronicznej płyty online „Lockdown Spaces”, kontynuuję swój piosenkowy projekt singlowy.
Przypomnę, że na początku tego roku ogłosiłem, że niezależnie od Riverside i Lunatic Soul będę jeszcze wydawał… single, piosenki. Będą to tzw. „piosenki podskórne”, charakteryzujące się brakiem „melancholijnego mroku” typowego dla Riverside i Lunatic Soul.
I tak w kwietniu ukazała się ballada o umierającej planecie, którą zatytułowałem „The Song of a Dying Memory”, a 21 sierpnia zaś ukaże się pieśń numer 2, którą zatutułowałem „Are You Ready For The Sun”. Żeby była jasność, „piosenki podskórne” to nie tylko ballady.
Więcej o samej pieśni niebawem. Na razie okładka, którą zaprojektował najmilszy artysta ilustrator jakiego znam – Hajo Müller.
Ładna?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *