Metal Mine Festival 2023

Metal Mine Festival ujawnia kolejnego artystę

Po trzyletniej przerwie, Metal Mine Festival powraca jako open air, na którym wystąpią 22 zespoły w dniach 25-26 sierpnia 2023 roku na terenie Starej Kopalni w Wałbrzychu. Do lineupu dołącza krakowska formacja LYRRA, grająca neomedieval metal, założona przez byłą lirniczkę Eluveitie – Michalinę Malisz i jej męża, Piotra Martusia.

Festiwal otworzył się na nowe gatunki muzyczne i będzie miał miejsce na terenie wyjątkowej i niesamowitej przestrzeni Starej Kopalni w Wałbrzychu, największej postindustrialnej atrakcji turystycznej w Polsce. Na terenie festiwalu będzie strefa z food truckami i zimnym piwem, stoiska z merchem wykonawców oraz pole namiotowe. Uczestnicy będą też mieli możliwość kontaktu z muzykami w specjalnej strefie Meet & Greet.

LYRRA to zespół z Krakowa, grający neomedieval metal, założony przez Michalinę Malisz (lira korbowa, wokal) i Piotra Martusia (gitara). Debiutancki album „Not All Who Dream Are Asleep” zespołu wprowadza powiew świeżości na polską scenę metalową, łącząc organiczne brzmienie liry korbowej, metalu i elektronicznych inspiracji w postaci bogato zaaranżowanych produkcji.

FB: https://www.facebook.com/lyrreofficial
BC: https://lyrre.bandcamp.com/music
YT: https://www.youtube.com/c/LYRREofficial
Dla fanów: Agalloch, Eluveitie, The Gathering

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *