new model army - unbroken

New Model Army prezentuje nowy singiel

26 stycznia na rynek trafi najnowsze dzieło zespołu New Model Army, album zatytułowany „Unbroken”. Dzisiejszego dnia grupa udostępniła swoim fanom kawałek „Coming Or Going”, będący drugim singlem promującym to wydawnictwo.

Album „Unbroken” ukazuje współczesne oblicze formacji New Model Army, zachowując jednak ich charakterystyczną energię. Proces tworzenia i nagrania albumu był długotrwały, wstrzymywany przez koncerty 40-lecia istnienia grupy oraz pracę nad albumem „Sinfonia”, zrealizowanym wspólnie z orkiestrą symfoniczną. „Pisarstwo i nagrywanie materiału w naszym studiu rozpoczęliśmy w połowie 2021 roku. Od samego początku zdecydowaliśmy się na współpracę z legendarnym Tchadem Blakiem przy miksowaniu. Płyta brzmi typowo dla nas, lecz zarazem inaczej, a jej finalny miks jest pełny i dynamiczny” – podzielili się informacjami członkowie zespołu. Na albumie znajdziemy różnorodne utwory, od społecznych i politycznych komentarzy, po intymne refleksje.

W marcu grupa New Model Army da serię koncertów w Polsce, odwiedzając Kraków (8 marca), Warszawę (9 marca), Gdańsk (11 marca) i Poznań (12 marca). Wydanie „Unbroken” obejmie CD w ekskluzywnej oprawie Mediabook, klasyczną czarną płytę winylową oraz limitowaną edycję na czerwonym winylu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *