Accuser

Nowe wieści od zespołu Accuser

Accuser, weterani niemieckiego thrash metalu, dzielą się z oddanymi fanami wzruszającymi wiadomościami. Zespół ogłasza swoje partnerstwo z MDD Records, nowym domem wydawniczym, który obiecuje pielęgnować ich muzykę z troską i szacunkiem. Obecnie zespół ciężko pracuje nad finalizacją swojego trzynastego albumu studyjnego, którego premiera planowana jest na późniejszy okres tego roku. To przedsięwzięcie było dziełem miłości, napędzanym pasją i zaangażowaniem każdego członka zespołu.

Dodatkowo, zespół przygotowuje się do specjalnego koncertu na żywo w Kösters Hell w Cuxhafen 25 maja. To okazja dla zespołu, aby osobiście spotkać się z fanami i wyrazić swoją wdzięczność za niesłabnące wsparcie przez te wszystkie lata.

Patrząc w przyszłość, Accuser ma zaszczyt być częścią „Clash Of Thrash Tour 2025” w towarzystwie szanowanych kompanów: Tankard, Defiance i Shaark. Dla zespołu to doświadczenie dzielić scenę z tak znakomitymi muzykami i z niecierpliwością oczekują na możliwość dotarcia z muzyką do jeszcze większej liczby słuchaczy.

Terminy tras koncertowych:
25 maja 2024 – Kösters Hell, Cuxhafen, DE
26 marca 2025 – Pardubice, Zluty Pes, CZ *
27 marca 2025 – Jablunkov, Rokac, CZ *
28 marca 2025 – Slavicin, Sokolovna CZ *
29 marca 2025 – Suchdol Nad Luznici, KD Rocktime, CZ *

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *