Secret Sphere - Blackened Heartbeat

Nowy album od Secret Sphere

Nowy album Secret Sphere nosić będzie tytuł „Blackened Heartbeat”. Wydawnictwo ma zostać wydane przez Frontiers. W sieci jest już wideoklip do utworu „Serenada J.”.

Secret Sphere to włoski zespół muzyczny działający w gatunku metalu symfonicznego. Został założony w 1997 roku przez gitarzystę Aldo Lonobile. Grupa jest znana ze swojego charakterystycznego brzmienia, łączącego elementy power metalu, symfonicznego rocka i progresywnego metalu.

Ich twórczość cechuje się epickimi aranżacjami, bogatymi orkiestracjami oraz wyjątkowym wokalem. Wokalistą, który wniósł znaczący wkład w brzmienie zespołu, był Roberto „Ramon” Messina. Przez lata zespół wydał wiele albumów studyjnych, zyskując uznanie w międzynarodowej scenie metalowej.

Muzyka Secret Sphere często porusza głębokie tematy i posiada warstwę liryczną, która odnosi się do życiowych refleksji, snów oraz tajemniczych opowieści. Zespół zdobył wierną bazę fanów dzięki swojemu unikalnemu podejściu do tworzenia muzyki metalowej, w której melodyjność i emocje odgrywają ważną rolę.

W ciągu lat Secret Sphere zyskał rozpoznawalność dzięki udziałowi w licznych trasach koncertowych oraz występom na renomowanych festiwalach metalowych. Ich muzyka wciąż przyciąga zarówno stałych fanów, jak i nowych słuchaczy, utrzymując zespół na czele włoskiej i światowej sceny metalowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *