Serpents - The Signal

Nowy singiel od Serpents

Serpents to zespół z Szczecina, który powstał w 2023 roku i gra nowoczesny/post-metalcore z elementami muzyki elektronicznej. Składa się z pięciu członków i wyróżnia się profesjonalnym podejściem do muzyki, tworząc unikalne brzmienie, gdzie agresywne gitary współgrają z pulsującymi elementami elektronicznymi. Zespół czerpie inspiracje z różnych źródeł, w tym Nine Inch Nails, Spiritbox i Northlane. Brzmienie Serpents to dynamiczna mozaika warstw i tekstur, która przesuwa granice konwencjonalnej muzyki.

W ciągu ostatnich kilku miesięcy grupa wydała single „The Void”, „Hourglass”, „Self-Made Suffering”, „Tangled” i „Walking Disaster”, które znajdą się na nadchodzącej EPce. W swojej twórczości zespół stara się przekraczać artystyczne granice, a muzyka w połączeniu z niezwykle ekspresyjnym wokalem ukazuje bogatą paletę emocji.

Kilka dni temu Serpents zaprezentował nowy utwór „The Signal” wraz z teledyskiem nakręconym przez Annę Pomierczyk-Wiechnik z rock-it.tv. Wokal do tego singla nagrał Wiktor Pieńkosz w Seeker Studio (Netherless, Drakwald), natomiast miks i mastering utworu wykonał Waldemar Jędruszak w Nailbomb Audio (Konstelacje, The Sixpounder, Scylla). Koncertowe zdjęcie zespołu wykonał Lesław Kopecki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *