Estep

Nowy teledysk Estepa „Czasem trzeba zbłądzić”

Dzisiejsza premiera teledysku do utworu „Czasem trzeba zbłądzić” stanowi czwartą prezentację wideo z debiutanckiego albumu Estepa „Wszystko zmyśliłem”, który pojawił się w listopadzie 2021 roku. Teledysk dostępny jest od dzisiaj na YouTube.

Estep jest związany z muzyką od wielu lat, od 1988 do 2002 roku jako autor tekstów i wokalista w zespole Gang Olsena, a od 2002 roku w zespole Obstawa Prezydenta. Z tymi zespołami brał udział w wielu prestiżowych festiwalach muzycznych w Polsce i współpracował z wybitnymi artystami.

Debiutancki album Estepa to intymna opowieść o emocjach i wyzwaniach współczesnego świata, z emocjonalnymi tekstami i melodyjnymi kompozycjami. Album charakteryzuje się oryginalnym połączeniem jazzowej sekcji rytmicznej z rockowo-bluesowo-soulowym brzmieniem, z udziałem dziewięciu gitarzystów, z których każdy nadaje indywidualny charakter swojemu utworowi.

Wypowiedź Estepa na temat piosenki i teledysku podkreśla, że „Czasem trzeba zbłądzić” to osobista rozmowa z samym sobą, zamykająca album balladą i wyraźnym solówką gitary Roberta Mnicha. Teledysk, nakręcony w rodzinnym mieście artysty, dodaje dodatkowego znaczenia do tej muzycznej opowieści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *