Above the Ocean

Posłuchaj debiutanckiego singla Above the Ocean

Zespół Above the Ocean w swoim debiutanckim singlu „Love Song (For the Broken)” kpi z tradycyjnych piosenek miłosnych. To podnoszący na duchu hymn samomiłości, przechodzący od najbardziej chwytliwego refrenu do najcięższego breakdownu.

„Love Song (For the Broken)” to debiutancki singiel portugalskiego zespołu Above the Ocean. Premiera odbędzie się 10 maja na wszystkich głównych platformach. Jest to piosenka o ruszaniu dalej po złamanym sercu, uczucie, które każdy z nas zna.

To sprzeciw wobec większości piosenek miłosnych, gdzie zranione serca płaczą za tymi, którzy je skrzywdzili. Jest to manifest samomiłości, obiecujący jaśniejszą przyszłość, wolną od toksycznego uścisku miłości.

Ta bezpośrednia, ciężka, chwytliwa i podnosząca na duchu piosenka została nagrana w rodzinnym mieście zespołu, Évorze, przez Xinêsa i André Vicente, a zmiksowana i zmasterowana przez Marco Cipriano. Towarzyszy jej teledysk, wyreżyserowany przez Diogo Fragoso i André Bagorro, z udziałem aktorki Catariny Escobar. Teledysk został nagrany w Sociedade Harmonia Eborense (SHE), ważnym centrum kulturalnym w sercu Évory z 175-letnią historią.

Zespół dodaje: „Jesteśmy podekscytowani wydaniem naszego pierwszego singla. Reakcje na tę piosenkę podczas naszych koncertów były niesamowite, więc cieszymy się, że w końcu możemy ją udostępnić wszystkim. Jesteśmy bardzo zadowoleni zarówno z piosenki, jak i teledysku, a teksty mają bardzo ważne przesłanie. Zauważyliśmy, że większość piosenek miłosnych opowiada o osobach ze złamanym sercem, które są gotowe wrócić do tych, którzy je skrzywdzili. Postanowiliśmy więc stworzyć radosną piosenkę miłosną o kimś, kto jest gotowy ruszyć dalej i zostawić ból za sobą”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *