DARK AFFLICTION - Five Stages of Grief

Przedsprzedaż płyty Dark Affliction „Five Stages of Grief”

Theogonia Records ogłosiła rozpoczęcie przedsprzedaży długo oczekiwanego, pierwszego albumu zespołu Dark Affliction pod tytułem „Five Stages of Grief”. Premiera tego wydawnictwa jest zaplanowana na 24 maja 2024 roku.

Można już zamawiać album w przedsprzedaży:

W ramach realizacji tej wyjątkowej edycji, Theogonia Records we współpracy z Mono Records z Patras w Grecji postanowiła wydać album na ekskluzywnej czarnej winylowej płycie o średnicy 12 cali, jak również w wersji cyfrowej.

Dark Affliction to tajemniczy greccy prekursorzy atmosferycznego black metalu, kierowani przez wizjonera Panagiotisa Christiasa. Christias tworzy starannie zaaranżowane kompozycje, które przekraczają granice tradycyjnego metalu, wplatając pierwotne siły helleńskiego black metalu w zapadające w pamięć melodie i intensywne brzmienia.

Album został nagrany i zmiksowany w studiu NoiseBox w Patras, a mastering przeprowadził John Milionis (Death Courier, Fuel Eater). „Five Stages of Grief” to symfonia ciemności i światła, rozpaczy i odkupienia – jest to dowód na niezłomne poświęcenie Dark Affliction.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *