Sour Blood

Sour Blood z nowym singlem

Sour Blood to zespół z Polski grający alternatywny rock, tworzony przez dwóch artystów związanych z poznańskim środowiskiem muzycznym.

Zespół Sour Blood stanowi emocjonalny wir, który zanurza duszę w stanach bez odwrotu. Ich muzyka odzwierciedla ludzkie doświadczenia – pragnienia, ambicje, strachy – i przedstawia taniec ze śmiercią, gdzie człowiekiem wydaje się kierować rytm. Sour Blood to również eksploracja uczuć, które pojawiają się, gdy odważymy się puścić kontrolę.

„Revolution Now” to utwór, który odzwierciedla zdumienie ludzi wobec codziennych wiadomości. Podkreśla, że mimo różnic, ludzie zazwyczaj są dobrzy, szczery, troskliwi, otwarci, wyrozumiali i życzliwi. Sour Blood przypomina, że każdy ma w sobie dobro, choć niektórzy mogą być smutni i zagubieni.

Ich rewolucja sprzeciwia się wojnie, przemocy, nienawiści, rasizmowi, ksenofobii, nacjonalizmowi, nierównościom i niesprawiedliwości oraz cierpieniu przez nie spowodowanemu. Podkreślają siłę wspólnoty i zachęcają do uważniejszego słuchania siebie nawzajem oraz większego zaangażowania w muzykę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *