TARJA - Rocking Heels: Live at Metal Church

Tarja z nowym albumem koncertowym

Rocking Heels: Live at Metal Church jest zapisem intymnego koncertu, który odbył się w niezwykłej scenerii Wacken Church. Album zostanie wydany 11 sierpnia 2023 roku i będzie pierwszym wydawnictwem z serii koncertowych płyt Rocking Heels, składającej się z sześciu albumów. Koncert Tarji, w którym wzięło udział zaledwie 300 fanów, otworzył festiwal Wacken OpenAir w 2016 roku. Tarja, przy akompaniamencie fortepianu, wiolonczeli i skrzypiec, zaprezentowała unikalne aranżacje znanych utworów rockowych i heavy metalowych swoich ulubionych artystów, takich jak Numb Linkin Park, The Unforgiven Metalliki, kompozycje Joe Satrianiego i Slipknota, a także utwory Nightwish i własne kompozycje.

Pierwszy singiel zapowiadający album to cover utworu Numb Linkin Park, który doskonale oddaje kameralną atmosferę koncertu w Wacken Church. Wspaniały wokal Tarji dodaje eterycznej magii do majestatycznej warstwy instrumentalnej. Piosenka porusza tematy emocjonalnej izolacji, frustracji i walki o odnalezienie własnej tożsamości w świecie, który często wydaje się przytłaczający.

Dzięki urzekającym wykonaniom dobrze znanych piosenek i wspaniałemu głosowi Tarji, album Rocking Heels: Live at Metal Church to prawdziwa gratka dla fanów Tarji oraz dla wszystkich tych, którzy przegapili szansę uczestnictwa w tym ekskluzywnym wydarzeniu.

Album Rocking Heels: Live at Metal Church zostanie wydany jako limitowana dwupłytowa wersja winylowa (2LP) oraz na płycie CD.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *