The Sixpounder

The Sixpounder – po trupach do celu?

Nie przebierając w środkach Wrocławianie zabierają nas na muzyczną przejażdżkę w stronę Teksasu… Póki, co nie jest to zapowiedź trasy koncertowej w strony autora On The Road Again (Willy Nelson), a powstały podczas pandemii wideoklip do tej country kompozycji.

Trzeba przyznać – wybór dość zaskakujący, ale i opracowanie utworu nieszablonowe, ponieważ tym razem nie usłyszymy mocnego brzmienia z jakiego znany jest The Sixpounder, a wybierzemy się w idylliczną podróż w piękne tereny Doliny Baryczy, gdzie czarujące widoki jezior, lasów i spokojnych dróg sprawiają, że widz poczuje się jak podczas podróży na wakacje. Niech Was jednak ta sielanka nie zmyli…ponieważ w kontraście do tego uroczego obrazu, w teledysku mamy do czynienia z morderstwem…Kto ginie w utworze? Nie wiadomo…pewne jest jednak to, że grupa w jakąś drogę się wybiera. Czy tym razem obierze kierunek rodem z festiwalu w Mrągowie? Poczekamy, zobaczymy…

Utwór dostępny jest do odsłuchu na Spotify, Apple Music i innych, a wideo na oficjalnym kanale YouTube. Przy okazji tego obrazu możecie ocenić jak poradzili sobie pod względem reżyserskim i producenckim, ponieważ praca nad tym projektem leży w całości po stronie zespołu.

Wideo na YouToube

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *