Toguslav Brandt

Toguslav Brandt zapowiada nowy album

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, Trio Toguslav Brandt prezentuje zupełnie nową stronę przed premierą długo oczekiwanego drugiego albumu w karierze. Informowaliśmy już o kolejnych prezentacjach, zarówno muzycznych, jak i graficznych, a sam zespół od początku podkreślał, że zamierza wprowadzić znaczące zmiany w swojej muzyce na tym nowym albumie. Jednakże ostatnio Toguslav Brandt całkowicie zaskoczył swoich fanów, ogłaszając niemal całkowitą metamorfozę. Zmienił nie tylko tytuł albumu z Motoroll na tajemniczo brzmiące Piąty Wymiar, ale także całą oprawę graficzną okładki oraz przekaz muzyczny zawarty na płycie.

Przesunięcie w stronę nowego tytułu Piąty Wymiar ukazuje, że zespół podąża w nowym kierunku. Pożegnali się z wcześniejszym, lekkim motocyklowym stylem, a teraz przenoszą słuchaczy w zupełnie nowy muzyczny świat, z zachowaniem charakterystycznego ducha wolności, który był ich znakiem rozpoznawczym. Zespół Toguslav Brandt nie zapomina jednak o swoich dotychczasowych fanach, gdyż wciąż pozostają wierni swojemu stylowi.

Piąty Wymiar to również tytuł jednego z utworów na płycie, ale zanim będziecie mogli go usłyszeć, zespół zdecydował się zaprezentować dwa ostatnie single przed premierą albumu, O przeszłości oraz Szachy.

Opracowanie okładki było dziełem managera zespołu, Moniki A. Gąsiorek, z agencji M-ART Mundus. Najnowsze utwory z nadchodzącego albumu można już odsłuchać na oficjalnym kanale Toguslav Brandt na YouTube, a wkrótce trafią one również na platformy streamingowe i do mediów.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *