Lucky Troubles - The Road

Zespół Lucky Troubles z pierwszym singlem i teledyskiem z debiutanckiej płyty

Dzisiaj stacje radiowe otrzymują „Turn Back“, pierwszy utwór promujący debiutancki album grupy Lucky Troubles pt. „The Road”, który pojawi się 1 grudnia 2023. Album będzie dostępny również w serwisach streamingowych, a dziś swoją premierę ma teledysk do utworu „Turn Back”, dostępny na Youtube.

Zespół Lucky Troubles, założony w 2022 roku, składa się z trzech doświadczonych muzyków związanych ze sceną muzyczną Poznania i Bydgoszczy. Grają w akustycznym trio, używając gitar akustycznych, gitary dobro, banjo i innych instrumentów perkusyjnych. Ich styl muzyczny to głównie blues i blues-rock, ale także americana, folk i elementy funky. Mimo krótkiego czasu działalności, zespół zdążył zagrać wiele koncertów w kraju i za granicą.

Skład zespołu tworzą: Jakub Andrzejewski (wokalista, gitarzysta, lider zespołu Pokój Numer 3), Andrzej Kownacki (perkusista znany z współpracy z wieloma znanymi artystami) i Maciej Zdanowicz (gitarzysta związany z zespołem Glasspop).

Album „The Road” charakteryzuje się mocą akustyczną, mocnymi riffami gitarowymi i dynamicznym groove’em, dopełnionym przez oryginalny wokal.

Singiel „Turn Back” opisuje codzienne wyzwania i decyzje, z którymi się mierzymy. Mówi o tym, że nie zawsze wszystko idzie zgodnie z planem, ale ważne jest, aby iść do przodu, nie poddawać się i wykorzystywać nowe możliwości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *