Mystery - Redemption

Zespół Mystery z nowym albumem

Kanadyjski zespół Mystery wyda swoją dziewiątą płytę studyjną już 15 maja bieżącego roku. Album zatytułowany Redemption zawierać będzie 8 nowych utworów i trwać będzie 74 minuty, oferując wspaniałą progresywną muzykę.

Ostatni studyjny album Mystery, Lies and Butterflies, ukazał się w 2018 roku. Od tego czasu zespół wydał dwa albumy koncertowe i wznowił swoją EP-kę z 1992 roku, z okazji 30-lecia premiery.

Teraz nadszedł czas na premierowe utwory. Album Redemption został wyprodukowany i zmiksowany przez gitarzystę Michela St-Pere, a nagrany przez ten sam skład muzyków, który jest trzonem Mystery od 2017 roku: Jean-Sebastien Goyette na perkusji, Francois Fournier na basie i klawiszach, Sylvain Moineau na gitarach, Antoine Michaud na klawiszach i gitarach oraz wokalista Jean Pageau, który również gra na flecie i klawiszach.

Album zawiera także bonusowy utwór klawiszowy autorstwa Johnny’ego Maza (Huis, Code18), który dołączył do Mystery podczas trasy koncertowej w 2022 roku, zastępując Antoine’a Michauda. Mastering ponownie wykonuje Richard Addison, a za grafikę odpowiada Kevin Carden.

Tracklista:
Behind the Mirror (6:46)
Redemption (6:36)
The Beauty and the Least (9:15)
Every Note (6:01)
Pearls and Fire (12:43)
My Inspiration (8:24)
Homecoming (5:10)
Is this How the Story Ends? (19:11)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *