Acheron celebruje 33 lata albumu „Rites of the Black Mass”

Rzadko który album wywarł takie piętno jak „Rites of the Black Mass” autorstwa Acheron. Po trzech dekadach od pierwszego wydania, płyta wciąż wzbudza tę samą energię i oddanie wśród fanów metalu. Amerykańska edycja reedycji już wyprzedana, co jasno wskazuje, że muzyka ta nie straciła swojej mocy przyciągania.

Rocznica albumu jest doskonałą okazją dla zespołu na podzielenie się najnowszym singlem „Ave Satanas”, przypominającym starym słuchaczom, dlaczego tak głęboko się z nim związali, a nowym dając lehetność odkrycia jego siły. Nowa, definitywna edycja uchwyciła całą historię, dźwięk i ducha, które ukształtowały pokolenie, oferując najprawdziwszą wersję tego kamienia milowego death metalu.

Wielkoformatowe wydanie albumu został starannie zremasterowany przez Joe’a Viersa z zaangażowaniem oryginalnych członków zespołu. Dodatkowo zawiera demo z 1991 roku, przywrócone z DAT. Wydanie obejmuje również nowe noty autorstwa Davida E. Gehlke na bazie aktualnych wywiadów z zespołem i producentem. Dzięki różnorodnym formatom każdy fan ma możliwość wyboru najlepszego dla siebie wydania, od winyli po wydania cyfrowe. Przygoda z Acheron ponownie nabiera życia, uchylając rąbka historii jednego z najważniejszych albumów w gatunku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *