ALEISTER

ALEISTER z pierwszym singiel z nadchodzącej płyty

ALEISTER to zespół thrash metalowy powstały we wschodniej Francji w 1987 roku. W latach 90-tych nagrali sześć demówek oraz swój pierwszy album „Tribal Tech” (1994) na kasecie. Po zawieszeniu działalności w 1997 roku, zespół powrócił po ponad 20 latach milczenia w 2018 roku i wydał drugi album „No Way Out” w 2019 roku. Teraz po czterech latach przerwy, francuska grupa powraca z nowym albumem, zawierającym siedem czystych thrash metalowych utworów. 18 czerwca tego roku, ALEISTER zagra koncert na Altar Stage podczas tegorocznej edycji Hellfest.

Nowa muzyka na album została nagrana, zmiksowana i poddana masteringowi przez Renauda Hebingera w Ghost Studio (Karelia, Mercyless), z Davidem Husserem jako producentem. Okładkę zaprojektował David Chambon.

Trzeci album zespołu zatytułowany „Nightmare” ukaże się 28 kwietnia 2023 roku w formie cyfrowej oraz jako digipak CD przez wytwórnię M&O Music oraz będzie dystrybuowany przez Season of Mist. Pre-order jest możliwy na Bandcampie oraz w sklepie internetowym wydawcy. Digital pre-save tutaj.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *