Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024

Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 – koncerty w Polsce

Jesienią odbędzie się powrót do korzeni przez Apocalypticę! Organizowane są dwie polskie odsłony koncertów w ramach trasy Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024, które odbędą się w Krakowie i Warszawie.

Po wielu latach i setkach koncertów, historia dokonała pełnego obiegu, umożliwiając zbuntowanym klasykom powrót do początków. „Zachwyca fakt, że nasz hołd dla Metalliki po tylu latach nadal znajduje odzew wśród ludzi. Dzielenie się naszą pasją do muzyki Metalliki na żywo stanowi absolutnie magiczne przeżycie. Tym razem nasze show osiąga nowy poziom, z niecierpliwością więc oczekujemy tych występów i zabawy z fanami!” – wypowiada się Eicca Toppinen, założyciel i lider grupy.

Koncerty Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 w Polsce

Koncerty Apocalyptica Plays Metallica Vol. 2 Tour 2024 w Polsce odbędą się:

  • 15 października w Krakowie, Studio
  • 16 października w Warszawie, Progresja

Ceny biletów są następujące:

  • 189 PLN w przedsprzedaży
  • 210 PLN w dniu koncertu
  • 209 PLN za miejsce na balkonie w klubie Studio, w przedsprzedaży
  • 230 PLN za miejsce na balkonie w klubie Studio, w dniu koncertu

Sprzedaż biletów rozpocznie się 23.02 o godzinie 10:00, dostępne będą na stronie eBilet.pl oraz w Knock Out Music Store. Dostępna będzie również limitowana liczba pakietów VIP za pośrednictwem strony internetowej zespołu.

Za organizację koncertów odpowiada Mystic Coalition, sojusz firm z bogatym doświadczeniem na rynku koncertowym, festiwalowym i wydawniczym, w skład którego wchodzą Knock Out Productions, Mystic Production i B90.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *