Mr. Big

Mr. Big z koncertem we Wrocławiu

Legendarny zespół hardrockowy, Mr. Big, zaprezentuje się na żywo 6 sierpnia w klubie A2. Członkowie grupy, uznani za wirtuozów na swoich instrumentach, oferują hard rocka naszpikowanego testosteronem. Ich umiejętności kompozytorskie i sceniczne są równie imponujące, co gwarantuje fantastyczną zabawę przy ich największych przebojach oraz podziwianie artystycznego kunsztu. Wejściówki na koncert dostępne będą od 23 lutego o 10:00 na stronie www.knockoutmusicstore.pl, w opcji kolekcjonerskiej.

Mr. Big to kwintesencja połączenia mistrzowskiej gry na instrumentach z chwytliwymi melodiami. Billy Sheehan, ikona gry na basie, i Paul Gilbert, wszechstronny wirtuoz gitary, znany zarówno w metalu, jak i bluesie, są jasnymi przykładami talentu w zespole. Nie można pominąć Nicka D’Virgilio, wybitnego perkusisty, oraz Erica Martina, którego mocny głos dodaje charakteru ich muzyce. Ich zdolność do tworzenia niezapomnianych hitów, zwłaszcza w latach 90. i późnych 80., zapewni wyjątkowe doświadczenie na koncercie, pełne klasycznej rockowej energii, bezbłędnego stylu oraz technicznej perfekcji. Występ Mr. Big to mieszanka hardrockowej swobody, glammetalowego uroku i popowej słodyczy. Nie przegapcie tej okazji.

Koncert odbędzie się 6 sierpnia 2024 roku we Wrocławiu, w klubie A2 przy ulicy Góralskiej 5. Ceny biletów: 149/159 zł w przedsprzedaży, 180 zł w dniu koncertu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *