Hegeroth - Disintegration

Black metalowy projekt Hegeroth wydaje album „Disintegration”

Hegeroth to projekt muzyczny, który tworzy black metal. Jego charakterystyczną cechą jest otwartość na różnorodne wpływy muzyczne oraz dążenie do wielowarstwowości dźwięków, wszystko to przy zachowaniu energii, szybkości i wierności metalowym korzeniom.

Powstały w Polsce w 2010 roku, Hegeroth właśnie wydał swój piąty album studyjny zatytułowany „Disintegration”. Nowa płyta wyróżnia się mroczną i niekonwencjonalną melodyką, a jej tytuł nawiązuje do ideologicznej dezintegracji, która zapowiada szybki upadek narzuconego modelu myślenia.

„Disintegration” to zbiór 9 utworów nagranych we własnym studiu nagraniowym – HH Soundlab Studio. Okładkę albumu stworzył Maciej Kamuda (znany m.in. z prac dla Blut aus Nord, Nunslaughter, Master, Kingdom, Zmarłym), a layoutem zajął się Total Death Art. Za produkcję muzyczną odpowiedzialny jest Bene. Nowa muzyka Hegeroth jest dostępna do odsłuchu na popularnych platformach streamingowych, a także dostępna jako jewelcase CD. Płytę CD można nabyć za pośrednictwem platformy Bandcamp, a także na portalach OLX i Allegro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *