Chelsea Wolfe

Chelsea Wolfe z teledyskiem do „Tunnel Lights”

Chelsea Wolfe opublikowała wideo do utworu „Tunnel Lights”, który jest trzecim singlem z jej siódmego albumu studyjnego zatytułowanego „She Reaches Out to She Reaches Out to She”. Album będzie dostępny od 9 lutego 2024 roku nakładem Loma Vista Recordings. Za reżyserię klipu odpowiada George Gallardo Kattah.

Na albumie „She Reaches Out to She Reaches Out to She” znajdziemy dziesięć utworów. Dave Sitek jest odpowiedzialny za produkcję, Shawn Everett za miksowanie, a masteringiem zajęła się Heba Kadry. Chelsea Wolfe, amerykańska wokalistka i kompozytorka, łączy w swojej muzyce doom metal, folk, rock gotycki oraz eksperymentalne brzmienia. Swoje pierwsze piosenki nagrała w wieku dziewięciu lat, wykorzystując studio nagraniowe swojego ojca. Jej debiutancki album „Mistake in Parting” został zarejestrowany w 2006 roku, lecz artystka była tak niezadowolona z jego brzmienia i kompozycji, że postanowiła go odrzucić. Po tej przerwie od muzyki, w 2010 roku Chelsea Wolfe wydała swój pierwszy pełnoprawny album „The Grime and the Glow”.

Dodatkowo, Chelsea Wolfe ma zaplanowany występ na „Mystic Festival 2024”, który odbędzie się od 5 do 8 czerwca na terenie „Stoczni Gdańskiej”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *