Big Water

Debiutancka płyta i singiel zespołu Big Water

W piątek 30.06 odbyła się premiera pierwszego albumu zespołu Big Water zatytułowanego Blues Tales. Pierwszy singiel promujący tę wydawniczą płytę nosi tytuł Lavender i zostanie zaprezentowany w stacjach radiowych 3 lipca 2023 roku. Album jest już dostępny na platformach streamingowych, a singiel można posłuchać między innymi na YouTube.

Zespół Big Water składa się z dwóch doświadczonych muzyków z Poznania: Przemka Ślużyńskiego, basisty legendarnego zespołu WIELKA ŁÓDŹ (stąd w nazwie Big), oraz Macieja Sobczaka, znakomicie rozpoznawalnego muzyka, który przez wiele lat był związany z kultowym zespołem HOT WATER (stąd w nazwie Water). Skład zespołu uzupełnia również doskonały perkusista, Amadeusz Kuba Majerczyk, który na co dzień występuje z zespołem CREE.

Album Blues Tales to kolekcja trzynastu kompozycji z pogranicza bluesa, folku, rocka i nawet piosenki autorskiej. Na płycie możemy usłyszeć głębokie, męskie głosy Maćka i Michała, energetyczne gitarowe riffy, delikatne brzmienia akustycznych gitar oraz pełną gamę barw i odcieni bluesowej muzyki. Doskonała umiejętność techniczna muzyków i ich ogromne doświadczenie tworzą interesujące i różnorodne połączenie muzyczne, które przyniesie słuchaczom wiele radości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *