Doctor Visor - Watch The Skies

Doctor Visor powraca z nową EPką

Doctor Visor, znany też jako Moloch, to artysta z Opola w Polsce, tworzący muzykę elektroniczną i black metal. Jego twórczość czerpie inspiracje od Johna Carpentera, Christophera Younga, Wojciecha Kilara, King Diamonda i innych. Jego unikalny styl muzyczny to połączenie sampli, black metalowych riffów i klasycznych syntezatorów, tworzących oryginalną mieszankę idealną na ścieżkę dźwiękową apokalipsy. Od swojego pierwszego albumu w 2006 roku, wydał wiele albumów, EP-ek i singli.

Uczestniczył w licznych koncertach i festiwalach muzycznych, współpracując z takimi artystami jak Perturbator, Master Boot Record czy Dance with the Dead. Jako Doctor Visor, eksploruje elektroniczny horror.

Aktualnie, Doctor Visor przygotowuje się do wydania minialbumu „Watch The Skies!”. Album, którego premiera zaplanowana jest na 8 grudnia 2023 roku, będzie dostępny cyfrowo oraz jako limitowana kaseta przez wytwórnię Via Nocturna. Minialbum kontynuuje tematykę zagrożenia ze strony Przedwiecznych, a Doctor Visor staje przed wyzwaniem pokonania własnych lęków, aby zapobiec zagładzie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *