Hegeroth - Disintegration

Drugi singiel z nowego albumu zespołu HEGEROTH

Hegeroth to projekt muzyczny, który eksploruje obszary black metalu. Jest otwarty na różnorodne wpływy muzyczne i stawia na wielowarstwowość, wszystko to przy zachowaniu energii oraz prędkości, charakterystycznych dla gatunku metalowego.

Hegeroth został założony w Polsce w 2010 roku i obecnie przygotowuje się do wydania swojego piątego albumu studyjnego zatytułowanego „Disintegration”. Nowy album wyróżnia się mroczną i nietypową melodyką, podkreślając zróżnicowanie i wielowarstwowość, co odzwierciedla tytuł „Disintegration”. Ten tytuł zapowiada rozpad ideologicznego mechanizmu narzucającego jedyny słuszny sposób myślenia.

„Disintegration” zawierać będzie 9 utworów nagranych w ich własnym studiu nagraniowym – HH Soundlab Studio. Okładkę albumu zaprojektował Maciej Kamuda (znany m.in. z prac dla Blut aus Nord, Nunslaughter, Master, Kingdom, Zmarłym), a za layout odpowiada Total Death Art. Produkcją muzyczną zajął się Bene. Nowe wydawnictwo zespołu Hegeroth z regionu Śląska będzie dostępne na najpopularniejszych platformach streamingowych oraz w formie jewelcase CD. Pre-order można dokonać za pośrednictwem platformy Bandcamp.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *