Holycide - Towards Idiocracy

Holycide prezentuje nowy album

Od czasu wydania zapierającej dech w piersiach EP-ki „Toxic Mutation” w 2015 roku, Holycide niezmiennie trzyma sztandar bezkompromisowego, czystego thrash metalu. Jak ujął to potężny zespół Exodus: „100% wszystkiego, nic mniej, agresywny, nieustępliwy i podły”. Holycide, wierny swojemu stylowi, zapowiada, że ich trzeci pełny album „Towards Idiocracy” to prawdziwe thrashowe arcydzieło.

Hiszpańska kapela nadal współpracuje z wytwórnią Xtreem Music. Holycide wydał swoją najnowszą płytę „Towards Idiocracy” (CD/LP/MC) – w międzynarodowy dzień Slayera. Czy można sobie wyobrazić bardziej odpowiednią datę premiery albumu, który jest dla Holycide jak „Reign In Blood”? Będzie to ich najbardziej intensywny, nieustępliwy i bezkompromisowy album w historii zespołu!

Muzyka na nową płytę została nagrana w:
– gitary, bas i perkusja w Black Night Studio (Palma de Mallorca),
– wokal w Sanctuary Studio (Madryt).

Za produkcję i aranżacje odpowiada Vicente J. Payá z Black Night Studio. Całość została zmiksowana przez Javiera Fernándeza Millę w Montseny Studio (Angelus Apatrida, Avulsed) i zmasterowana przez Davide Billię w MK2 Recording Studio (Antropofagus, Beheaded). Brutalną grafikę wykonał ukraiński artysta Daemorph Art (The Black Dahlia Murder, Vulvodynia, Bodyfarm). Zdjęcie zespołu: Lucretia Morti.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *