Inrae - Will Made Flesh

Inrae wydał debiutancki album

Inrae to metalowy projekt, który założył i prowadzi gitarzysta Szymon Dardziński. Od samego początku cel projektu polegał na braku ograniczeń brzmieniowych i kompozycyjnych, co przyczyniło się do tworzenia złożonych i ambitnych utworów, często określanych przez innych jako progresywny death metal. Cały materiał muzyczny na debiutanckim albumie „Will Made Flesh” został napisany i zaaranżowany przez twórcę projektu, a jego realizacja odbyła się dzięki wsparciu muzyków sesyjnych.

Album składa się z czterech rozbudowanych, oryginalnych utworów oraz przeróbki utworu grupy Depeche Mode, dostosowanej do atmosfery i stylu całego albumu.

Produkcja muzyczna została zmiksowana i zmasterowana przez Piotra Polaka w Dobra 12 Studio, znane z współpracy z zespołami takimi jak Darzamat, Vader, czy UKĆ. Natalia Nowacka z Extinct Sacrif, współpracująca z Valkenragiem czy AntiFlesh, odpowiada za stworzenie loga i projekt okładki.

Album „Will Made Flesh” ukazał się 8 marca 2024 roku i jest dostępny na popularnych platformach streamingowych oraz w limitowanej edycji na CD, którą można nabyć bezpośrednio przez fanpage projektu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *