Holycide - Towards Idiocracy

Holycide powraca z nowym albumem

Holycide powraca z trzecim pełnometrażowym albumem, „Towards Idiocracy”, rozwijając agresywne dziedzictwo swoich poprzednich wydawnictw i podnosząc swoje intensywne brzmienie thrash metalu na nowe wyżyny. Album został zmiksowany i zmasterowany przez Javiera Fernándeza w Montseny Studios oraz Davide Billię w MK2 Recording Studio, a produkcją zajął się Vicente J. Payá w Black Night Studios, gdzie nagrano gitary, bas i perkusję, natomiast wokale zostały zarejestrowane w Sanctuary Studios. Przenikliwe teksty Dave’a Rottena oferują krytykę wad społeczeństwa, dostarczaną przez nieustępliwe riffy i potężne wokale.

Album jest atakiem thrash metalu, dźwiękową podróżą, która zdefiniuje na nowo to, co słuchacze sądzą, że wiedzą o Holycide. Od złożonych solówek gitarowych Salvy Estebana, Ankor Ramíreza i Camilo Espina Quilodrana, przez dzikie perkusje po warczące wokale, „Towards Idiocracy” odzwierciedla swoje krytyczne przesłanie w bezkompromisowym wykonaniu. Żywe grafiki okładki autorstwa Daemorph Art uchwyciły intensywność muzyki.

Poświęcenie Holycide czystemu thrash metalowi przejawia się w ich wpływach, takich jak Dark Angel, Exodus i Sepultura. Kontynuują oni wyznaczanie standardów dla gatunku, a „Towards Idiocracy” jest świadectwem ich zaangażowania w nieustępliwy thrash. Zespół pozostaje związany z Xtreem Music, a ten album, ich najintensywniejsze wydawnictwo, zostanie wydane w międzynarodowy dzień Slayera – hołd dla korzeni gatunku. Łączy brutalną szybkość z technicznym kunsztem, co czyni go wyjątkowym wydaniem dla fanów thrashu w 2024 roku.

Album ukaże się 6 czerwca, a tutaj można go zakupić w przedsprzedaży.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *