Kirkebrann - Mot Trellenes Forfall…

KIRKEBRANN wyda długo wyczekiwany album studyjny!

Od początku 2004 roku do 2024, Kirkebrann podejmował coraz bardziej agresywne i epickie tematy tragedii rzeczywistych, które rozgrywały się na naszych oczach. Prace nad drugim albumem trwały prawie dekadę, a niektóre z tych utworów były wykonywane na żywo przez równie długi czas w atmosferze bluźnierstw, krwi i egzystencjalnego lęku. To wydawnictwo stanowi początek nowej ery w 20-letniej historii Kirkebrann, ukazując jego nieokiełznaną moc w przekazywaniu mrocznych harmonii i dźwięków inspirowanych ciemnymi siłami, które towarzyszą nieuchronnemu upadkowi ludzkości.

Album „Mot Trellenes Forfall…” został nagrany przez Kirkebrann w latach 2015–2016 w SBC Studio z Draugiem na wokalu, Hrafnem na gitarze prowadzącej, jK na gitarze, Januzem Skroemtem Kvirinusem Bifronssonem na basie oraz Nødsetem na perkusji. Na albumie gościnnie występują również Dødsherre (Djevelkult), Nasreten (Carpathian Forest), Cornu (Svikt), Lianne Krossburner (ex-Edenkaiser), Skrotmunn Blåskrott (Likfunn), a intro do utworu „Nattevred” stworzył Blodkreft. Mastering wykonał Colin E. Davis z Imperial Mastering Studio (Aborted, Mors Principium Est, Thy Catafalque). Autorem zdjęcia koncertowego zespołu jest Krister Dreyer.

Hellstain Productions wyda 28 czerwca 2024 album „Mot Trellenes Forfall…” w wersji cyfrowej, jako digipak CD oraz na winylu. Przedsprzedaż jest już dostępna w oficjalnym sklepie internetowym wytwórni.

W celach promocyjnych zespół zaprezentował dwa single: „Jakten På Visdom” i „Englemaker”.

„Nadszedł czas, aby uwolnić tę klątwę z ludzkości i uwolnić nas z jej otchłani!”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *