Toguslav Brandt - Piąty Wymiar

Kolejny singiel grupy Togulav Brandt

Nowa i rozszerzona twarz muzyczna zespołu Toguslav Brandt, jak ogłaszają muzycy, połączy w sobie klasyczne dźwięki znane z dotychczasowego stylu motocyklowego zespołu, jak i również ukaże ich zupełnie nowe, o wiele potężniejsze oblicze. Do tej pory, przypominamy, że zespół przedstawił teledysk do utworu „Motoroll”, a następnie single „W Hołdzie na Rocka”, „Internetowa nacja” oraz „Szachy” i „O przeszłości”, które również ukazują zupełnie nową twarz muzyczną Toguslav Brandt.

Ostatnim utworem przed premierą jest „Autostrada do wolności” i, jak wyjaśnia lider grupy Przemo, czyli Przemysław „Archibald” Berg: „Przed wydaniem naszego drugiego albumu zatytułowanego „Piąty wymiar”, postanowiliśmy zaprezentować Wam jeszcze jeden singiel – piosenkę zatytułowaną „Autostrada do wolności”, utrzymaną w charakterystycznym stylu Togüslava, o bardzo pozytywnym nastroju. Ten utwór jest rodzajem hymnu zlotowego” – dodaje gitarzysta i wokalista zespołu.

Warto podkreślić, że premiera albumu odbędzie się najpierw, zgodnie z obecnymi trendami, na platformach streamingowych, a następnie będzie dostępny w formie fizycznej w wydaniu kolekcjonerskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *