Bell-Witch-w-Polsce

Koncert Bell Witch we Wrocławiu już w sierpniu

Formacja Dylana Desmonda i Jesse’a Shreibmana zagości przed polską publicznością 29 sierpnia w wrocławskim Starym Klasztorze. Jeden z najważniejszych zespołów na obecnej scenie doom metalowej wystąpi w naszym kraju, aby promować swoje najnowsze dzieło studyjne – album zatytułowany Future’s Shadow Part 1: The Clandestine Gate.

Nowy materiał grupy to imponująca, 83-minutowa kompozycja, która łączy w sobie elementy doom i drone metalu. Nie bez powodu album ten jest porównywany do wydanego w 2017 roku dzieła Mirror Reaper, składającego się z jednego, ponad 80-minutowego utworu. Ponadto, ten krążek stanowi pierwszą część trylogii o nazwie Future’s Shadow.

Warto także wspomnieć, że jako support przed występem Bell Witch wystąpi włoska formacja Fuoco Fatuo. Ich brzmienie łączy w sobie funeral doom z death metalem, a ich dyskografię zamyka album Obsidian Katabasis, który został wydany w 2021 roku.

Bilety na koncert Bell Witch w Polsce są już dostępne w przedsprzedaży internetowej. Aktualna cena za pojedynczy bilet wynosi 109 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *