IN THE WOODS…, SATURNUS

Koncert In the Woods… i Saturnus w Polsce

W Czwartek, 19 października 2023 odbędzie się koncert zespołów In the Woods… i Saturnus. Organizatorem wydarzenia jest Left Hand Sounds, a sam koncert odbędzie się w Krakowie.

O zespołach:

IN THE WOODS… to legenda norweskiej sceny muzycznej. Ich wyjątkowe połączenie black metalu, doom metalu i gotyckich elementów sprawia, że ich muzyka porusza najgłębsze zakamarki duszy. Ich koncerty to prawdziwe rytuały, które wciągają słuchaczy w mistyczne i hipnotyczne doświadczenie.

SATURNUS pochodzi z Danii i jest znany z niezwykłego połączenia gothic doom metalu z elementami muzyki death metalowej. Ich kompozycje emanują emocjami, a charakterystyczny wokal Maurice’a Swano niesie słuchaczy przez fale melancholii i nostalgii.

Miejsce koncertu:

Kamienica 12 to kameralna i atmosferyczna przestrzeń zlokalizowana w sercu Krakowa. Idealne miejsce dla miłośników mrocznej muzyki, które chcą poddać się w pełni artystycznemu doświadczeniu.

Bilety:

Bilety można zakupić online na stronie Left Hand Sounds lub w kasach Kamienicy 12. Liczba miejsc jest ograniczona, więc zachęcamy do wcześniejszego zakupu.

Wydarzenie odbędzie się 19 października 2023 o godzinie 19:00 w Kamienicy 12 w Krakowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *