Zespół Riverside

Koncert Riverside na Torwarze

Grupa Riverside ogłosiła, że wystąpi w Warszawie. Koncert zaplanowano na 1 czerwca 2024 roku w hali „Torwar”. Wydarzenie to zostanie uwiecznione i wydane jako album koncertowy. Obecnie zespół promuje swój ósmy album studyjny o nazwie „ID.Entity”, który został wydany 20 stycznia 2023 roku przez Inside Out Music i Mystic Production. Sesję nagraniową do tego albumu, będącego następcą „Wasteland”, rozpoczęli w czerwcu 2022 roku. Nagrania perkusji, gitary i basu miały miejsce w „The Boogie Town Studio” w Otwocku, natomiast klawisze, wokale i dodatkowe partie gitary zostały zarejestrowane w „Serakos Studio” w Warszawie. Za mastering odpowiadał Robert Szydło, a okładkę zaprojektował Jarek Kubicki.

W październiku 2021, Riverside wydało singiel „Story of My Dream”, będący pierwszym utworem studyjnym zespołu, w którym Maciej Meller występuje jako oficjalny członek. Utwór ten również nagrano w „The Boogie Town Studio”, a za produkcję, miksy i mastering odpowiedzialny był Paweł Marciniak.

Koncert w Warszawie na „Torwarze” odbędzie się 1 czerwca. Początek: 21:00 Ceny biletów: 160 zł za miejsce na płycie i 180 zł za miejsce na trybunach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *