Zespół Lor

Lor prezentuje swój najnowszy utwór promujący film „Drużyna AA”

Zespół Lor z radością ogłasza premierę swojej najnowszej piosenki „nanana”, która została napisana na potrzeby filmu „Drużyna AA”. Jest to pierwszy, ale nie ostatni utwór zespołu napisany do tej filmowej ścieżki dźwiękowej. Za produkcję filmu odpowiadają twórcy „Johnn’ego”, który skradł serca milionów widzów!

Singiel „nanana” zaskoczy fanów zespołu Lor lekkim, wpadającym w ucho country stylem. Pracując przy „Drużynie A(A)”, pierwszy raz miałyśmy okazję napisać piosenki typowo pod film. „nanana” zdecydowanie było dla nas dużym wyzwaniem, bo nie brałyśmy jeszcze na warsztat muzyki country. Scena w której ta piosenka się znajduje, jest spełnieniem naszych marzeń z dzieciństwa, a dodatkowo szansa na uczestniczenie w dniu zdjęciowym i obserwowania ekipy, uczącej się układu choreograficznego do tej piosenki, to na pewno doświadczenia, które zapamiętamy na długo. – zespół Lor.

Tej piosenki z pewnością nie zapomnicie! Dla odważniejszych przygotowany został układ choreograficzny, który można zobaczyć w teledysku. W klipie udział biorą nie tylko członkinie zespołu Lor, ale także aktorzy grający w filmie „Drużyna AA” – Michał Żurawski, Maria Sobocińska, Łukasz Simlat, Piotr Trojan i inni.

„Drużyna AA” to najnowszy film w reżyserii Daniela Jaroszka. Natomiast producentem filmu jest Robert Kijak (NEXT FILM). W filmie występuje znakomita obsada: Danuta Stenka, Łukasz Simlat, Magdalena Cielecka, Michał Żurawski, Maria Sobocińska, Mikołaj Kubacki i Leszek Lichota. Film, który z pewnością dostarczy widzom niezapomnianych emocji, wchodzi do kin 20 września 2024 roku. „Drużyna AA” to historia o wzajemnym wsparciu, dzięki któremu można pokonać własne słabości. A także o tym, jak istotne są dla tego zwycięstwa dobre cele w życiu. Ale nikt nie mówił, że będzie łatwo – zwłaszcza, gdy pokusa jest tak blisko…

Po niezwykłym sukcesie ich ostatniej trasy „Panny Młode” oraz serii „Poprawinowej”, Lor ponownie ruszają w Polskę, aby rozgrzać serca swoich fanów nowymi dźwiękami. Dziewczyny z Lor, znane z niezwykłej autentyczności, łączącej ich nie tylko na scenie, ale także w mediach społecznościowych, zapowiadają serię koncertów, które rozbudzą emocje na całym szlaku. Podczas tej trasy oprócz miast, które pojawiały się w poprzednich latach odwiedzą zupełnie nowe i jeszcze nieznane miejsca!

Całą trasę zwieńczy wyjątkowy jubileuszowy koncert w warszawskim klubie Stodoła 10 stycznia 2025!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *