Malum - In Nauseam

Norweska horda Malum wyda debiut na fizycznym nośniku

MALUM narodził się na nowo z popiołów jako zupełnie świeży projekt muzyczny na norweskiej undergroundowej scenie metalowej. Zespół gra surowy, melodyjny i klimatyczny black metal. Założony w 2020 roku jako dwuosobowy projekt studyjny, wydał swoją debiutancką EP-kę „Ad Mortem” w 2022 roku, a debiutancki album „In Nauseam” w 2023 roku.

Debiutancki album „In Nauseam” został wyprodukowany przez Doedsprofeta. Za miksowanie odpowiadał Anders Gjelsvik, a mastering wykonał Hugo Alvarstein, który współpracował z takimi zespołami jak Nordjevel i Thunderbolt. Okładkę albumu stworzyli Den Unge Herr Holm i Solfall. Album ukazał się w wersji cyfrowej 6 października 2023 roku.

Norweska wytwórnia Hellstain Productions ogłosiła, że wyda debiutancki album „In Nauseam” na płycie CD wraz z oficjalnymi gadżetami! Przedsprzedaż jest dostępna w oficjalnym sklepie internetowym wytwórni. Obecnie MALUM ma pełny skład i w dniu premiery, czyli 6 czerwca 2024 roku, zagra debiutancki koncert w klubie John Dee w Oslo, Norwegia, razem z zespołami Thale i Krapyl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *