zespół Ironbound

Nowy album Ironbound jest już dostępny

W marcu wydany został drugi album polskiej heavy metalowej grupy Ironbound. Album „Serpent’s Kiss” kontynuuje drogę obraną na ich dobrze przyjętym debiucie „The Lightbringer” z 2021 roku. Ponownie został wydany przez Ossuary Records, polską wytwórnię specjalizującą się w promowaniu polskiego heavy metalu za granicą.

„Serpent’s Kiss” kontynuuje muzyczną ścieżkę z debiutanckiego albumu, oferując tradycyjny heavy metal w stylu Iron Maiden, który jest główną inspiracją dla polskiej grupy, ale nie jedyną. Duch Maiden jest tu mocno obecny, jednak podczas gdy Brytyjczycy mogli nieco obniżyć lot na swoim ostatnim albumie, Ironbound wydaje się być na wzroście.

Album składa się z ośmiu kompozycji, wśród których znajdują się szybkie utwory, ale jest także miejsce na długie, epickie monumenty nasycone epickim patosem. Album obfituje w doskonałe riffy, mistrzowskie sola i wspaniałe melodie. To pozycja obowiązkowa nie tylko dla fanów Iron Maiden, ale także dla miłośników tradycyjnego heavy metalu w ogóle.

Możesz posłuchać albumu w całości poniżej

Linki społecznościowe:
https://www.facebook.com/ironboundpl
https://ironboundpl.bandcamp.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *