Hegeroth - Disintegration

Nowy singiel od grupy Hegeroth

Hegeroth to projekt badający obszary black metalu, tworzący w warstwowym stylu. Otwarci na różnorodne wpływy muzyczne, przy zachowaniu esencji metalowej energii i szybkości. Projekt powstał w Polsce w 2010 roku i obecnie przygotowuje piąty album studyjny zatytułowany „Disintegration”. To wydawnictwo przenika ciemną i niekonwencjonalną melodikę, podkreślając różnorodność i wielopoziomowość, której towarzyszy tytułowa „dezintegracja” – symboliczna załamań ideologicznego mechanizmu narzucającego jednolite myślenie.

Album „Disintegration” składa się z dziewięciu utworów zarejestrowanych w autorskim HH Soundlab Studio. Okładkę zaprojektował Maciej Kamuda (znany z prac dla Blut aus Nord, Nunslaughter, Master, Kingdom, Zmarłym). Total Death Art odpowiedzialne jest za oprawę wizualną, a produkcją muzyczną zajął się Bene. Nowe dzieło śląskiego zespołu będzie dostępne na czołowych platformach streamingowych oraz jako fizyczne wydanie w formie jewelcase CD. Przedsprzedaż dostępna jest na platformie Bandcamp.

Duet skomentował singel „The Snake” w ten sposób: „Tytułowy wąż z prezentowanej piosenki z perfidną zręcznością przemyka przez najukrytsze zakamarki naszego życia, pod płaszczykiem tradycji i pobożności, by siać propagandę pogardy. Bądźcie czujni wobec węża!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *