SOUR BLOOD

Nowy singiel polskiego projektu SOUR BLOOD

Sour Blood to projekt muzyczny grający alternatywny rock, który znajduje się na mapie Polski i jest tworzony przez dwóch muzyków związanych z poznańską sceną rockową.

Jest to muzyka, która porusza emocje i wprowadza słuchacza w stany, z których trudno się wyzwolić. Sour Blood to rytuał, który angażuje duszę i pozwala przeżyć chwile, których nie da się zapomnieć. Muzyka ta pokazuje, że człowiek jest naczyniem swoich pragnień, ambicji i lęków, tańczącym ze Śmiercią w złudzeniu, że to on dyktuje krok. Sour Blood to próba poznania uczucia, kiedy puszcza się Jej dłoń.

The Great Descending of Luna to opowieść o potędze jedności i o sile, jaką możemy zdobyć, kiedy działamy razem. Inspirując się mitologią i doświadczeniami, utwór opowiada historię ludzi, którzy na pozór są sobie obcy, ale w trudnych chwilach odnajdują w sobie moc, aby przetrwać. Utwór porusza kwestię życia i śmierci, a także odrodzenia. Przez ból i niepokój możemy odnaleźć początek drogi do wspaniałości, ale warto zastanowić się, czy jesteśmy gotowi zaryzykować własnym cierpieniem, aby osiągnąć cel.

Mix i mastering: Konrad Janiszewski
Okładka oraz video: Jakub Pukacki
Muzyka i słowa: Sour Blood

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *