SKØV

SKØV wypuścił klip do nowego utworu

SKØV to zespół punk-metalowy z Wrocławia, założony w 2017 roku. Według słów muzyków, ich muzyka jest ostrzałowa jak brzytwy, a ich występy pełne skoków jak kangury – to morderczo precyzyjne szczeniaki, grające z gniewem.

Ostatnio dolnośląska grupa wydała teledysk do nowej kompozycji Above The Earth, który powstał we współpracy z Piżmak Media. Singiel został nagrany w Nebula Studio (Materia, Gorycz, Tides From Nebula) w Warszawie, a zmiksowany i zmasterowany przez Nigela Simonsa w Eight Legs Audio.

Zespół komentuje swoją nową kompozycję w następujący sposób: Utwór został zainspirowany aferą z przed kilku lat, dotyczącą odkrycia masowych grobów dzieci rdzennej ludności z terenów Kanady. Ostatecznie wykorzystaliśmy ten temat jako symbol wielu krzywd, jakie instytucja kościoła wyrządziła lokalnym kulturom na całym świecie, zabierając im tożsamość i niszcząc ich oryginalny system wierzeń i wartości. „Above The Earth” jest pierwszym z serii singli, które planujemy wydać w nadchodzących miesiącach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *