Sunday-Morning_Slim-Song

Nowy utwór od zespołu Sunday Morning – „Slim Song”

Do stacji radiowych trafia piosenka „Slim Song“ zespołu Sunday Morning. Jest to pierwszy singiel zapowiadający ich nową płytę, która ukaże się jesienią tego roku. Piosenka dostępna jest od dziś na platformach streamingowych. Klip „Slim Song” w serwisie YouTube:

 

Zespół Sunday Morning powstał w listopadzie 2015 roku w Lesznie z inicjatywy perkusisty Andrzeja Maya. Energiczne podejście do muzyki oraz synkretyzm stylów sprawia, że koncerty zespołu cieszą się dużą popularnością. Debiutancka płyta zespołu zatytułowana „Sunday Morning” wydana na początku 2022 roku, została z entuzjazmem przyjęta przez rozgłośnie radiowe. Piosenka ,,Nie ma tam nic” gościła wysoko na listach przebojów i antenach radiowych, m.in w Trójce Polskiego Radia. Niewątpliwym sukcesem był koncert (22. maja 2022r.) w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej w Warszawie, transmitowany na żywo na antenie radiowej Trójki. Od niedawna nowym muzykiem w zespole jest basista Szymon Drabik, z którym zespół pracuje nad materiałem na nową płytę. Pierwszym owocem tej pracy jest singiel „Slim Song”.

Daria Kaczór-Boś: „Slim Song” został napisany w chwilowym stanie kryzysu cielesnej egzystencji, którego zapewne kiedyś doświadczył każdy z nas. Przecież nawet najwięksi optymiści, emanujący niczym nieposkromioną pewnością siebie w końcu w pewnym momencie życia stają przed lustrem i stwierdzają, że może coś nie gra? A Sunday Morning gra manifest życia bez kompleksów, bo po co martwić się. Nauczmy się trudnej sztuki odpuszczania, życia w zgodzie ze sobą i bez wyrzutów sumienia. A odchudzanie? Dacie radę, albo… to olejecie.

Piosenkę nagrano w składzie:
Daria Kaczór-Boś – śpiew, chórki
Przemysław Maćkowiak – gitara
Iuri Gaspar – instrumenty klawiszowe
Rafał Gubański – saksofon
Damian Ruskowiak – trąbka
Sławomir Pluta – gitara basowa
Andrzej May – perkusja

Realizacja nagrania: Marcin Samarzewski, Andrzej May
Miks, mastering: Mateusz Brzostowski
Producent: Andrzej May
Zdjęcie na okładce singla: Alicja Muenzberg-Czubała
Projekt okładki: Daria Kaczór-Boś

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *