Pol’and’Rock Festival 2024

Pol’and’Rock Festival 2024

Ogłoszono nowe nazwiska artystów, którzy zasilą skład Pol’and’Rock Festivalu 2024, dołączając do wcześniej ogłoszonych Motionless In White, Celkit i Electric Callboy. Wśród nich znajdzie się zespół Myrath, który, jak opisuje organizator, łączy w swojej muzyce orientalne instrumenty z energią metalu i rocka progresywnego, przybywając aż z Tunezji. Ich występy charakteryzują się nietuzinkowością i głębokim emocjonalnym wyrazem.

Ale to nie wszystko! Kolejnym ogłoszonym wykonawcą, który zaprezentuje się na Dużej Scenie, jest Kasia Kowalska. Tym samym staje się ona pierwszą polską artystką ogłoszoną na tegoroczny festiwal. Kowalska będzie obchodzić 30-lecie swojej działalności scenicznej.

Pol’and’Rock Festival 2024 – kiedy?

Trzydziesta edycja Pol’and’Rock Festivalu odbędzie się w dniach 1-3 sierpnia 2024 roku, tradycyjnie na lotnisku Czaplinek–Broczyno. Nadal nie jest pewne, czy festiwal kiedyś powróci do swojej poprzedniej lokalizacji w Kostrzynie nad Odrą.

Przypomnijmy, że w zeszłym roku na festiwalu wystąpili między innymi tacy artyści jak Biohazard, Napalm Death, Apollo 440, Bullet for My Valentine, Epica i wielu innych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *