Bloodstock Festival

Polskie eliminacje do Bloodstock Festival w Poznaniu i Łodzi

Konkurs „Bloodstock Metal 2 The Masses” ma na celu wyłonienie polskiego reprezentanta, który wystąpi na edycji 2024 legendarnego festiwalu open air koło Derby w Anglii. Eliminacje odbędą się w Poznaniu, Łodzi, Toruniu, Gdańsku, Słupsku, Skarżysku-Kamiennej i Wrocławiu. Na każdym koncercie pojawią się specjalni goście, a zespoły będą oceniane przez jury z branży muzycznej. Po każdym koncercie wybierany jest jeden zespół do finału, który odbędzie się 1 czerwca 2024 w Leśniczówce w Chorzowie. Tam zostanie wybrany reprezentant Polski na Bloodstock 2024.

Eliminacje najważniejszego festiwalu metalowego na Wyspach Brytyjskich dotrą do Poznania i Łodzi. W Poznaniu wystąpią Heresy Denied (deathcore), Trylion (djent/prog metal), Non Ame (heavy metal), Violent Answer (hardcore), a w Łodzi – Awakeness (deathcore), ienai (nu-metal), Prey Of Monsoon (deathcore), Sewer Dwellers (deathcore).

Koncerty odbędą się 16.02.2023 w Poznaniu (Klub Pod Minogą) i 17.02.2023 w Łodzi (Wooltura). Gościem specjalnym na obu wydarzeniach będzie zespół PALE PATH, zwycięzca w kategorii „Rock&Heavy Music” za najlepszy teledysk na Polish Music Video Awards.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *