RAGEFUL

Posłuchaj najnowszego singla Ruttenskalle „Ritual of the Dead”

Singiel „Ritual of the Dead” pochodzi z EPki „Disgorged Exsanguination”, wydanej cyfrowo 5 kwietnia. Ten przełomowy split album „Misery / Disgorged Exsanguination” łączy talenty dwóch portugalskich potęg death metalu, Rageful i Ruttenskalle, z których każda wnosi do gatunku swoje unikalne brzmienie.

Rageful, wywodzący się z korzeni jako „Wall of Death”, ugruntował swoją pozycję na portugalskiej scenie death metalowej serią wpływowych wydawnictw i występów na żywo obok znanych zespołów. Ich połowa splitu, „Misery”, oferuje świeże spojrzenie na komentarze społeczne poprzez death metal, prezentując ich wyrafinowany i agresywny styl muzyczny wypracowany przez lata.

Ruttenskalle, prowadzony przez Paulo Soaresa i znany z wpływów skandynawskiego death metalu, nadal przesuwa granice gatunku z „Disgorged Exsanguination”. Po wydaniu „Skin’em Alive”, skład zespołu się ustabilizował, wnosząc nowy poziom intensywności i kreatywności do ich brzmienia. Ta EPka stanowi znaczący rozdział w ewolucji Ruttenskalle, obiecując zafascynować fanów swoją techniczną biegłością i artystyczną głębią.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *