Atropine - Sanity Desecration

Przedpremierowy odsłuch nowego albumu Atropine

Formacja Atropine została założona w październiku 2009 roku w Rzeszowie, centralnym punkcie województwa podkarpackiego. Od tamtej pory skład zespołu wielokrotnie ewoluował, aż w 2015 roku zaczęła się aktywna działalność koncertowa. W lutym 2019 roku zespół wydał swój pierwszy pełnometrażowy album pod tytułem „Death is Coming…”. W 2020 roku dołączył do nich Jakub „Skiborg” Skibiński, a podczas pandemii COVID-19 grupa rozpoczęła prace nad swoim kolejnym studyjnym albumem.

Komentarz zespołu odnośnie do nowego albumu zatytułowanego „Sanity Desecration” wyraża głęboki niepokój związany z pogarszającym się stanem psychicznym ludzkości. Społeczeństwo zdaje się stawać się bardziej podatne na manipulacje, które wykorzystują jednostki posiadające władzę i bogactwo. Te osoby wykazują często oznaki utraty swojej ludzkiej tożsamości i skłonności psychopatyczne. W dzisiejszych czasach zdrowy rozsądek, trzeźwe myślenie i racjonalność stają się rzadkością, a widmo totalnej wojny wydaje się być coraz bliższe.

Całą muzykę zarejestrował, zmiksował i poddał masteringowi Paweł Leniart w Dźwiękonarium Studio (znanym z projektów takich jak Diaboł Boruta czy Pandrador). Okładkę płyty stworzył wokalista zespołu, Jakub „Skiborg” Skibiński. Premiera nowego albumu zaplanowana jest na 29 września 2023 roku, a już teraz można dokonać zamówienia przedpremierowego w sklepie wytwórni Via Nocturna Records.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *