Metallica - 72 Seasons

Retransmisja koncertu Metaliki w kinach

Legenda metalu wystąpi w naszym kraju 5 i 7 lipca 2024 roku na warszawskim Stadionie Narodowym. To niesamowite wydarzenie z pewnością wzbudza ogromne emocje wśród fanów z całej Polski. Ale na szczęście, miłośnicy Metaliki nie będą musieli czekać aż do lipca przyszłego roku, aby poczuć niepowtarzalną atmosferę ich koncertu.

Koncert Metaliki w kinach

Już 19 i 21 sierpnia tego roku wszyscy fani będą mieli możliwość przeżyć prawdziwe zacieranie rąk i przedsmak niezapomnianego show na wielkim ekranie. W kinach odbędzie się bowiem retransmisja koncertu Metaliki z Arlington w Teksasie. To znakomita okazja, aby zanurzyć się w energii i mocy tej grupy muzycznej.

Metallica od lat cieszy się ogromnym szacunkiem i uznaniem wśród fanów metalu na całym świecie. Ich koncerty to prawdziwe spektakle, pełne potężnych brzmień, intensywnych emocji i niezwykłej charyzmy. Każda piosenka jest wykonana z ogromnym zaangażowaniem i precyzją, sprawiając, że publiczność poddaje się energii muzyki.

Dla tych, którzy nie mogą doczekać się koncertu Metaliki w Polsce, retransmisja z koncertu z Arlington będzie doskonałą okazją, aby poczuć się częścią tego wydarzenia. W kinach, na wielkim ekranie, wszyscy fani będą mogli razem śpiewać, tańczyć i oddawać się magii muzyki Metaliki.

Bilety na oba filmowe pokazy są już w sprzedaży w sieciach kin Helios i Multikino.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *