KIM NOWAK zapowiada nowy album

KIM NOWAK to zespół grający w stylu garaż-rockowym, powraca po 11 latach od premiery albumu Wilk. Powstał w 2009 roku z inicjatywy Michała Sobolewskiego oraz braci Emade i Fisza Waglewskich. Do składu dołączył również Staszek Wróbel, który gra na gitarze basowej. Reaktywacja KIM NOWAK wynika z tęsknoty za tym, co najważniejsze w rockowym graniu: energetycznym, niepretensjonalnym brzmieniem i niebanalnym przekazem.

Pierwszym singlem zapowiadającym nowe wydawnictwo jest utwór – My, który daje fanom przedsmak tego, czego mogą się spodziewać w najnowszym projekcie KIM NOWAK. Trzecia płyta to podróż w stronę eterycznych opowieści, dojrzałych brzmień i szczerych emocji. Album wypełniony jest prostymi, post-punkowymi brzmieniami, typowymi dla alternatywnej, garażowej estetyki gitarowej.

Nadającą całości materiału wyjątkową głębię są niezmienne teksty Fisza oraz charakterystyczna gra Michała Sobolewskiego. To właśnie one są najbardziej rozpoznawalnymi elementami, które dodają wyjątkowego smaku całemu albumowi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *