Slave Keeper - Ślad

Slave Keeper – Ślad

Ślad to album muzyczny zespołu Slave Keeper, zawierający muzykę metalową z elektrycznymi gitarami i wieloma innymi elementami, w tym chórem i brzmieniami symfonicznymi.

Album zaczyna się utworem Świt, który przenosi nas w inną rzeczywistość. Ta mistyczna i tajemnicza atmosfera zapowiada niesamowitą podróż, która towarzyszy nam przez całe dwanaście utworów na płycie.

Kawałek Leonardo to pewnego rodzaju hołd. Muzyka w tym utworze to piękne, melodyczne wątki symfoniczne, chór i oczywiście muzyka rockowa i metalowa. Wokal idealnie oddaje przekaz, który jest podniosły. Ten utwór wywołuje dreszcze i głębokie emocje. Ciekawy jest również utwór Mój los, który jest prawdziwym majstersztykiem. To piękna i zmysłowa piosenka, która przenosi w czasy średniowiecza – to ponadczasowa opowieść o wiedźmie.

Kolejnym ciekawym utworem jest Zostaw ślad, w którym perkusja brzmi tak mocno, że ciężko się od niej oderwać. Ta muzyka sprawia, że chce się skakać.

Na albumie znajdują się utwory o różnym tempie, od szybszych do ballad, lub takich z mistycznym, średniowiecznym klimatem. Teksty poruszają tematy życiowe, konsekwencje, emocje jak smutek i żal, oraz nadzieję. Część tekstów jest po angielsku, a część po polsku. Wszystkie teksty są umieszczone w małej książeczce przy płycie. Ślad to opowieść o życiu, wolności, karności, konsekwencjach i nadziei.

Muzyka ta spodoba się miłośnikom mocniejszych brzmień, jak również tym, którzy szukają magicznych, pięknych melodii. Cały album to mieszanka emocji, które wprowadzają w spokojny nastrój.

Lista utworów:

 1. Świt
 2. Ratuj mnie
 3. Nadszedł czas
 4. Watchmaker
 5. Ostatni raz
 6. Mój los
 7. Heaven
 8. Samotny
 9. Zagubiona
 10. Leonardo
 11. W obliczu wojny
 12. Zostaw ślad

Album dosepny jest na Bandcampie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *